Wielkie święto szkoły w Dobryniu Dużym

Gościła ona wielu szacownych gości, pana wójta Jana Sikorę,  proboszcza parafii w Malowej Górze ks. Zbigniewa Hawryluka, radnego powiatowego Antoniego Sacharuka, sołtysa wsi Dobryń Duży Stanisława Łukaszuka,  przedstawicielkę Zespołu Śpiewaczego „Dobrynianki” Krystynę Korycińską, członkinię Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Dobryń Dużym Krystynę Czemierowską, przedstawiciela straży pożarnej Romana Fedosiuka, a także radnych gminy Bogdana Adamiuka i Krzysztofa Samsoniuka.

17 października uczniowie składali najserdeczniejsze życzenia i podziękowania swoim nauczycielom. Pani dyrektor Jolanta Jóźwik wręczyła nagrody dyrektora szkoły.

Na szczególną uwagę zasługuje uroczyste otwarcie placu zabaw znajdującego się na terenie przyszkolnym. Przybyli na tę okazję goście ceremonialnie przecięli wstęgę, zaś ks. Zbigniew Hawryluk poświęcił plac zabaw.

Wpis dodany: 26 Październik 2012