Album: Podsumowanie konkursów religijnych w Dobryniu Dużym

W czwartek 11 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dobryniu Dużym odbyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów religijnych, które tematycznie związane były z Wielkim Postem.

W pierwszym konkursie pod tytułem „Rodzinny Konkurs na Palmę Wielkanocną” udział wzięło 19 osób. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły począwszy od trzylatków skończywszy na uczniach klasy siódmej. Dzieci miały za zadanie wspólnie z rodziną stworzyć „Palmę Wielkanocną” o wielkości minimum 50 cm.

W tym konkursie komisja wyróżniła prace następujących osób: Kingi Marczak z klasy IV, Marcela Pawluka i Julii Samsoniuk uczniów klasy I oraz Jana Kosińskiego z oddziału sześciolatków.

Miejsca na podium zajęły prace:

I miejsce - Aleksandry Siluk ucz. kl. 7

II miejsce - Kingi Wasyluk ucz. kl. II oraz Nikoli Siluk z oddziału pięciolatków

III miejsce Aleksandry Mańkowskiej ucz. kl. IV

Drugi konkurs nosił tytuł „Wybrana Stacja Drogi Krzyżowej” i skierowany był do uczniów klas od 1 do 7. Uczniowie mieli za zadanie w sposób plastyczny wykorzystując m.in. masę solną i drewno (lub inne materiały wg pomysłu), przedstawić wybraną przez siebie stację drogi krzyżowej Pana Jezusa. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów, którzy wykazali się oryginalnymi pomysłami i sposobami na pracę.

I miejsce zajęli ex aequo: Aleksandra Siluk ucz. kl. 7 i Jakub Kukawski ucz. kl. 6

II miejsce:

Konstancja Juchimiuk u. kl. I

Nikola Mazur u. kl. I

Aleksandra Pilipiuk u. kl. III

Kinga Marczak u. kl. IV

Szymon Sewestianiuk u. kl. IV

Ewa Gryciuk u. kl. V

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez organizatora Konkursów.

Gratulujemy!

Album dodany: 15 Kwiecień 2024