Album: Dzie?? pluszowego Misia w S.P. Dobry?? Du??y

Czy to jutro, czy to dzi?? wszystkim jest potrzebny mi??! - pod tym has??em najm??odsi uczniowie Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym wraz ze swoimi rodzicami ??wiÄ?towali 25 listopada ??wiatowy Dzie?? Pluszowego Misia.

Dzieci z oddzia??u przedszkolnego przynios??y tego dnia swoje ukochane pluszaki, o których opowiada??y i bawi??y sie weso??o przy \"misiowych melodiach\".

W zajÄ?cia w??Ä?czy??y sie równie?? zaproszone mamy, które nie odmówi??y udzia??u w zabawie tanecznej oraz czuwa??y nad estetykÄ? wykonywanych przez dzieci prac plastycznych.

Na zako??czenie mi??ego spotkania dzieci otrzyma??y równie?? pamiÄ?tkowe dyplomy.

Album dodany: 05 Grudzień 2011