Album: Podsumowanie akcji ekologicznej w S.P. w Dobryniu Du??ym

23.09.2016 r. odby??o siÄ? podsumowanie akcji ekologicznej "Szkole pomagamy i ??wiat oczyszczamy" zorganizowanej przez Green Office Ekologic, dotyczÄ?cej zbiórki elektrosprzÄ?tu. W akcji wziÄ???o udzia?? 20 uczniów, którzy otrzymali nagrody. Nagrody przyzna??a komisja w sk??ad której wchodzili rodzice uczniów nieuczestniczÄ?cych w akcji.

Poprzez aktywny udzia?? i pe??ne zaanga??owanie w akcjÄ? nasza szko??a przekaza??a do utylizacji 3137 kg zu??ytego sprzÄ?tu elektrycznego i elektronicznego oraz 110 sztuk tonerów.

Rozdanie nagród poprzedzi??y warsztaty ekologiczne podczas których uczniowie, wraz ze swoimi wychowawcami, wykonywali "Stworka - ??mieciorka" wykorzystujÄ?c zu??yte opakowania i ró??norakie tworzywa. Pomys??owo??Ä?, kreatywno??Ä? i efekty pracy widoczne by??y na wystawce na korytarzu szkolnym.

Album dodany: 23 Wrzesień 2016