Album: Uroczyste zako??czenie roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym.

Dn. 24.06.2016 r. po mszy ??w. celebrowanej w kaplicy przez ks. Marka Bucha odby??a siÄ? uroczysto??Ä? zako??czenia roku szkolnego 2015/2016.

RozpoczÄ?li??my od??piewaniem hymnu pa??stwowego oraz zmianÄ? pocztu sztandarowego. Pani Jolanta Jó??wik w krótkim przemówieniu podziÄ?kowa??a za rok wytÄ???onej pracy i ??yczy??a wszystkim udanych wakacji. Potem nastÄ?pi??o nagradzanie  uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki dydaktyczne, wychowawcze, a tak??e 100% frekwencjÄ?.

Podsumowano konkurs plastyczny na ilustracjÄ? do ulubionej lektury, pracÄ? w bibliotece szkolnej, dzia??alno??Ä? w SamorzÄ?dzie Uczniowskim i konkurs ekologiczny z naszej szkolnej gazetki.

Zabrzmia?? ostatni w tym roku szkolny dzwonek zwiastujÄ?cy rozpoczÄ?cie wypoczynku wakacyjnego. Jeszcze tylko krótkie spotkanie z wychowawcami w klasach i "??egnaj szko??o! - Witajcie wakacje!"

Album dodany: 03 Lipiec 2016