Album: Otwarcie boisk przy Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym

7 czerwca 2016 roku z udzia??em spo??eczno??ci szkolnej i licznie przyby??ych go??ci z Panem Janem SikorÄ? wójtem gminy Zalesie nastÄ?pi??o uroczyste otwarcie oraz po??wiÄ?cenie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym. Uroczysto??Ä? u??wietni??a krótka czÄ???Ä? artystyczna w wykonaniu uczniów tej szko??y.

Na poczÄ?tku reprezentanci poszczególnych klas, nauczyciel wychowania fizycznego Pani Marzena Nied??wied?? i Pani Dyrektor Jolanta Jó??wik z??o??yli uroczyste „Przyrzeczenie o uczestniczeniu w zawodach w duchu rycerskim dla chwa??y sportu
i honoru szko??y”.  W czÄ???ci artystycznej uczniowie zaprezentowali dynamiczny monta?? s??owno-muzyczny i wystÄ?p taneczny z pomponami. NastÄ?pnie nauczyciel wychowania fizycznego podsumowa?? sukcesy sportowe uczniów. Najlepszych sportowców nagrodzono pamiÄ?tkowymi dyplomami i statuetkami lub pucharami. Byli to: Hubert Marczak (kl. II), Joanna Jankowska (kl. III), Mi??osz Koryci??ski (kl. IV), Izabela Marczak (kl. V), Kinga Witek (kl. V), Sylwia Witek (kl. V), Martyna Gryciuk (kl. VI), Zofia Koryci??ska (kl. VI), Kacper Pyndryk (kl. VI), Mateusz Pyndryk (kl. VI), Konrad Wolski (kl. VI).

Kolejnym punktem uroczysto??ci by??o przeciÄ?cie wstÄ?gi oraz po??wiÄ?cenie boisk przez Proboszcza Parafii Malowa Góra ks. Zbigniewa Hawryluka.

Po akademii rozegrano mecz otwarcia: mecz pi??ki no??nej Dzieci kontra Rodzice. NastÄ?pnie do pó??nych godzin popo??udniowych odbywa??y siÄ? ró??ne gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców. Nie zabrak??o s??odkiego poczÄ?stunku i wspólnego pieczenia kie??basek.

Album dodany: 08 Czerwiec 2016