Album: Sprintem do maratonu

19.05.2016 r. w Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym odby?? siÄ? II Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków. W ramach akcji organizowanej przez miesiÄ?cznik "Bli??ej Przedszkola" - "Sprintem do maratonu".

Wszystkie przedszkolaki, jak przysta??o na prawdziwych zawodników, na starcie otrzyma??y numery startowe. Dzieci przebieg??y wraz z rodzicami dystans 100 m. Na poczÄ?tek wszyscy wziÄ?li udzia?? w rozgrzewce i z u??miechem na twarzy przebiegli zaplanowanÄ? trasÄ?. Za udzia?? w maratonie dzieci otrzyma??y dyplomy, medale i ma??e upominki.

G??ównym celem biegu by??o zachÄ?cenie dzieci do aktywnego spÄ?dzania czasu na ??wie??ym powietrzu, zdrowego stylu ??ycia oraz popularyzowania biegów w??ród najm??odszych.

Album dodany: 22 Maj 2016