Album: Spotkanie op??atkowe w Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym

??wiÄ?ta Bo??ego Narodzenia to wyjÄ?tkowy okres w roku, na który d??ugo czekajÄ? nie tylko doro??li, ale równie??  dzieci. 22 grudnia spo??eczno??Ä? Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym  zorganizowa??a spotkanie op??atkowe, na którym zaprezentowano Jase??ka aktorsko-kukie??kowe.  Dzieci w przepiÄ?knych strojach wystÄ?powa??y przed swoimi rodzicami i kolegami szkolnymi. SalÄ? zdobi??a piÄ?kna dekoracja. Stajenka betlejemska, a nad niÄ? rozgwie??d??one niebo. Publiczno??Ä? po raz kolejny mog??a prze??yÄ? historiÄ? Marii i Józefa. Scenki z ??ycia nowonarodzonego dzieciÄ?tka, pasterzy, mÄ?drców, dzieci oraz anio??ów przeplatane by??y kolÄ?dami i pastora??kami. Gra ma??ych aktorów  by??a  pe??na otwarto??ci, szczero??ci,  prostoty i ciep??a.

Album dodany: 23 Grudzień 2015