Album: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzie?? 27.10.2015 r. by?? bardzo wa??ny dla wszystkich dzieci z Oddzia??u Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym. Tego dnia sta??y sie one prawdziwymi przedszkolakami. Zaprezentowa??y przed swoimi Rodzicami i paniÄ? Dyrektor to, czego ju?? nauczy??y siÄ? w szkole. Nie zabrak??o te?? recytacji wierszy i ??piewania weso??ych piosenek. Dzieci z du??ym przejÄ?ciem czeka??y na moment, w którym pani Dyrektor za pomocÄ? gigantycznego "zaczarowanego" o??ówka zamieni ich w prawdziwych przedszkolaków.

Ka??de dziecko otrzyma??o pamiÄ?tkowy dyplom i upominek przygotowany przez rodziców. By?? to dzie?? inny ni?? wszystkie, na dzieci czeka?? s??odki poczÄ?stunek i zabawa z rodzicami.

Na koniec przedszkolaki zasadzi??y przed szko??Ä? swoje pamiÄ?tkowe drzewko. BÄ?dzie ono ros??o razem z nimi przez kolejne lata.

Album dodany: 02 Listopad 2015