Album: Uroczyste zako??czenie roku szkolnego 2013/2014

Dzisiaj, 27.06.2014 r. po dziesiÄ?ciu miesiÄ?cach ciÄ???kiej i wytÄ???onej pracy, zako??czyli??my naukÄ? w roku szkolnym 2013/14.

Tradycyjnie ju??, spotkali??my siÄ? w murach szko??y, zaraz po zako??czeniu mszy ??w. celebrowanej przez ksiÄ?dza wikariusza Grzegorza Matysiaka.

Na poczÄ?tek, po powitaniu, nastÄ?pi??a ceremonia przekazania sztandaru m??odszym kolegom przez dotychczasowy poczet sztandarowy oraz przekazanie pe??nienia funkcji nowej PrzewodniczÄ?cej SamorzÄ?du Uczniowskiego Martynie Gryciuk. Po od??piewaniu hymnu i przemówieniu pani dyrektor Jolanty Jó??wik, nastÄ?pi??o wrÄ?czenie ??wiadectw z wyró??nieniem oraz nagród ksiÄ???kowych najlepszym uczniom. Po??egnali??my te?? ksiÄ?dza Grzegorza, który ko??czy pos??ugÄ? w parafii Malowa Góra i równocze??nie pracÄ? w naszej szkole. Po raz ostatni w charakterze uczniów wystÄ?pili uczniowie klasy szóstej. Teraz sÄ? oni ju?? absolwentami Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym.

Po czÄ???ci oficjalnej, po raz ostatni w tym roku spotkali siÄ? uczniowie i ich wychowawcy.
Wybrzmia?? te?? ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Tak zaczÄ?li??my WAKACJE!

Album dodany: 27 Czerwiec 2014