Album: Jase??ka w Oddziale Przedszkolnym S.P. w Dobryniu Du??ym

20. grudnia 2013 r. dzieci z Oddzia??u Przedszkolnego naszej szko??y wystÄ?pi??y przed swoimi Rodzicami i PaniÄ? Dyrektor  inscenizujÄ?c „Jase??ka”, czyli historiÄ? narodzenia Pana Jezusa.

Dla wielu z nich by?? to debiut teatralny, wiÄ?c bardzo prze??ywa??y swój wystÄ?p. Jednak mali aktorzy ??wietnie sobie poradzili recytujÄ?c swoje kwestie i piÄ?knie ??piewajÄ?c kolÄ?dy i pastora??ki.
 By??o to ??ród??em dumy i wzrusze?? dla ich Rodziców. Artystów nagrodzono oklaskami.

Na koniec spotka??a ich niespodzianka – wizyta Miko??aja. Miko??aj  mia?? dla ka??dego Przedszkolaka s??odki upominek, a dla Rodziców podarunek wykonany przez ich pociechy.

Po??egnali??my siÄ?  w  tej mi??ej atmosferze ??yczeniami zdrowych i weso??ych ??wiÄ?t.

Album dodany: 22 Grudzień 2013