Album: Dzie?? otwarty w Szkole Podstawowej w Dobryniu Du??ym

Po raz kolejny go??cili??my w murach naszej szko??y na dniu otwartym, dzieci wraz z rodzicami.

Na wszystkich go??ci czeka??y liczne niespodzianki. Po powitaniu przez paniÄ? dyrektor JolantÄ? Jó??wik, wszyscy otrzymali ulotki informujÄ?ce o ofercie edukacyjnej naszej placówki. Najm??odsi bawili siÄ? wspólnie z rodzicami w sali oddzia??u przedszkolnego. M??odsze dzieci wraz ze swoimi rodzicami wziÄ???y udzia?? w zajÄ?ciach otwartych:Wizyta cioci Hani ”- wprowadzenie litery h, H na podstawie wyrazu herbata, Hania. Starsze dzieci mog??y w tym czasie uczestniczyÄ? w grach stolikowych.

Po zabawie integracyjnej – Podaj swoje imiÄ? – majÄ?cej na celu Ä?wiczenia utrwalajÄ?ce podzia?? wyrazów na sylaby, dzieci wziÄ???y udzia?? w scence teatralnej z u??yciem rekwizytów  „Wizyta cioci Hani”. Pod nadzorem rodziców dekorowa??y stó?? na wizytÄ? cioci, wyk??ada??y ciastka, ustawia??y fili??anki. Pó??niej nastÄ?pi??a degustacja ró??nych herbat i herbatników przy kulturalnej rozmowie kierowanej przez nauczyciela.  NastÄ?pnie dzieci wykonywa??y Ä?wiczenia utrwalajÄ?ce wyglÄ?d litery H,h  drukowanej i pisanej – poprzez modelowanie, formowanie, wyszukiwanie liter z ró??nÄ? czcionkÄ?, pisanie w liniaturze po ??ladzie i bez.

Po zako??czonych zajÄ?ciach wszystkich czeka?? s??odki poczÄ?stunek i mo??liwo??Ä? obejrzenia prezentacji multimedialnej i kronik dokumentujÄ?cych  historiÄ? dzia??alno??ci naszej szko??y prze ostatnie dziewiÄ?Ä? lat. ChÄ?tni mogli skorzystaÄ? z przygotowanych gier planszowych lub mo??liwo??ci zabawy na przyszkolnym placu zabaw.

Album dodany: 23 Kwiecień 2013