Album: Obchody 11 listopada 2012 r.

TradycjÄ? sta??o uczestnictwo delegacji ze szko??y w Dobryniu Du??ym w corocznych obchodach ??wiÄ?ta Niepodleg??o??ci w Malowej Górze.W tym roku s??oneczna pogoda przyciÄ?gnÄ???a tu do??Ä? licznÄ? grupÄ? mieszka??ców gminy Zalesie. W po??udnie rozpoczÄ???a siÄ? mszÄ? ??wiÄ?tÄ?, uroczysto??Ä? z okazji 94. rocznicy odzyskania przez PolskÄ? niepodleg??o??ci.

W??ród  uczestników byli przedstawiciele w??adz gminnych i powiatowych, dyrektorzy szkó??, radni samorzÄ?dowi, stra??acy z jednostek gminnych oraz delegacje uczniów z poszczególnych szkó??.Po mszy uczestnicy wyruszyli w  Marszu Niepodleg??o??ci na pobliski cmentarz. Tu, po wystÄ?pieniach przedstawicieli w??adz samorzÄ?dowych, nastÄ?pi??o uroczyste z??o??enie kwiatów  na grobie ??o??nierzy i zapalenie zniczy. PiÄ?kna, s??oneczna pogoda utrzyma??a siÄ? do ko??ca uroczysto??ci.

Album dodany: 13 Listopad 2012