Album: SprzÄ?tanie ??wiata

Dnia 18 wrze??nia 2012 r. uczniowie Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym uczestniczyli w corocznej akcji „SprzÄ?tanie ??wiata”. Grupa uczniów klas 0-II wraz z wychowawcami i rodzicami chÄ?tnie porzÄ?dkowa??a tereny le??ne miejscowo??ci Dobry??  Du??y. Uczniowie klas III-VI sprzÄ?tali g??ównÄ? drogÄ? Dobrynia Du??ego. NagrodÄ? za wysi??ek i trud w??o??ony przez dzieci w uprzÄ?tniÄ?cie ??wiata by?? wspania??y poczÄ?stunek, przygotowany przez cz??onkinie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi w Dobryniu Du??ym oraz mamy uczniów. Podczas zajÄ?Ä? degustowano dania ziemniaczane takie jak: placki, kluski ??lÄ?skie, kopytka, pieczone ziemniaki, nie zabrak??o równie?? smacznej kie??baski. Starsi uczniowie w kolejnych dniach wziÄ?li udzia?? w warsztatach kulinarnych i przy pomocy pa?? ze stowarzyszenia i mam przyrzÄ?dzali potrawy. Ca??ej imprezie towarzyszy??a wspania??a s??oneczna pogoda, jak równie?? doskona??e warunki jakie zapewnia obiekt sportowo-rekreacyjny w Dobryniu Du??ym.

Album dodany: 26 Październik 2012