Album: Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

W czwartek, 1. wrze??nia 2011 r. uroczy??cie rozpoczÄ?li??my nowy rok szkolny 2011/ 2012.

Uczniowie i nauczyciele uczestniczyli najpierw w mszy ??wiÄ?tej celebrowanej w miejscowej kaplicy przez ksiÄ?dza Grzegorza Matysiaka. Oficjalna czÄ???Ä? uroczysto??ci mia??a miejsce w szkole, gdzie pani dyrektor Jolanta Jó??wik w krótkim przemówieniu rozpoczynajÄ?cym nowy rok szkolny przywita??a wszystkich uczestników. ??yczy??a nauczycielom du??o zdrowia, si?? i satysfakcji z wykonywanej pracy, a uczniom licznych sukcesów  w nauce. Jednocze??nie przypomina??a, ??e aby móc siÄ? cieszyÄ? sukcesami, najpierw trzeba ciÄ???ko na nie zapracowaÄ?.

Po czÄ???ci oficjalnej uczniowie spotkali siÄ? ze swoimi wychowawcami w klasach.

Album dodany: 09 Wrzesień 2011