Album: Rozbiegany piÄ?tek w Dobryniu Du??ym

Dnia 13 maja 2011r. na Obiekcie Sportowo-Rekreacyjnym w Dobryniu Du??ym odby??y siÄ? Biegi w ramach Akcji \"Polska Biega\".Celem tej imprezy by??o zachÄ?cenie do uprawiania tej najprostszej formy ruchu - jakÄ? jest bieganie.

Na poczÄ?tku imprezy Pani Dyrektor Jolanta Jó??wik powita??a wszystkich przyby??ych, nastÄ?pnie przemaszerowano wokó?? stadionu za FlagÄ? OlimpijskÄ?; po czym uczennica odczyta??a Apel Olimpijski; imprezÄ? u??wietni?? wystÄ?p taneczny uczniów Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym. Przed biegami w??a??ciwymi nastÄ?pi??a krótka rozgrzewka pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego.

Tego dnia odby??y siÄ? trzy biegi. W pierwszym biegu rywalizowali uczniowie i nauczyciele Szko??y Podstawowej w Dobryniu Du??ym z klas \"O\"-II; w drugim biegu: uczniowie i nauczyciele klas III-VI. Pierwsze trzy miejsca w obu biegach nagrodzono medalami i dyplomami, za?? miejsca: czwarte, piÄ?te, szóste- symbolicznÄ? nagrodÄ? rzeczowÄ?. W biegu trzecim, tzw. Biegu Rodzinnym uczestniczy??y dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Za uko??czony bieg ka??da rodzina wylosowa??a nagrodÄ? rzeczowÄ?.

Dodatkowo ka??dy uczestnik biegu otrzyma?? \"bandankÄ?\", imienny numer startowy, sok i batonik.

Album dodany: 19 Maj 2011